EVENT P.R.E.

CHAMPIONTITLAR 2013
  Tillbaka tävlingsresultat ::
 


CAMPEONATO DE SUECIA DE PURA RAZA ESPAÑOLA
STRÖMSHOLM

19/10 - 20/10

DOMARE: VIRGILIO FERNÁNDEZ DE LA VEGA SANTOS



PREMIOS ESPECIALES - CHAMPIONTITLAR
xx
Titel Häst Uppfödare Ägare
CAMPEÓN JOVEN DE MEJORES MOVIMIENTOS
BÄSTA GÅNGARTER UNG

JOTA CA
724015110281187
10010000724010150024320
YEGUADA CANDAS 1900055134
JENNIE COLBRIE 49C0000904
CAMPEÓN ADULTOS DE MEJORES MOVIMIENTOS
BÄSTA GÅNGARTER ÄLDRE
NEFERTITE
1901010024SE0150
752098100253694
OVRARPS STUTERI
& DRESSYRCENTER
49000222200
STUTERI ORNAHOLM 49C0000787
CAMPEONA JOVEN DEL CONCURSO
UNGSTO CHAMPION
JOTA CA
724015110281187
10010000724010150024320
YEGUADA CANDAS 1900055134
JENNIE COLBRIE 49C0000904
SUBCAMPEONA JOVEN DEL CONCURSO
RESERV UNGSTO CHAMPION
VIVA VI
7240151002SE157
752098100500213
DOMINIQUE 4900020353 PROSUS PRE 49C0007475
CAMPEÓN JOVEN DEL CONCURSO
UNGHINGST CHAMPION
TESORO XXIII
7240151002SE155
977200007698186
STALL HULTET 49C0005128 STALL HULTET 49C0005128
SUBCAMPEÓN JOVEN DEL CONCURSO
RESERV UNGHINGST CHAMPION
LUGAREÑO AR
724015100265957
724010150006013
YEGUADA ARAUZO 1900001096 YEGUADA SK 49C0005905
CAMPEONA DEL CONCURSO
STO CHAMPION
NEFERTITE
1901010024SE0150
752098100253694
OVRARPS STUTERI
& DRESSYRCENTER
49000222200
STUTERI ORNAHOLM 49C0000787
SUBCAMPEONA DEL CONCURSO
RESERV STO CHAMPION
MARAVILLOSA CEN
724015080121063
981098100776528
YEGUADA CENTURION 1900006124 ALKARP P R E 49C0012198
CAMPEÓN DEL CONCURSO
HINGST CHAMPION
GALOPE P
7240150701SE008
752098100383874
PEPINO PRE 4900022150 WB P.R.E. 49C0018603
SUBCAMPEÓN DEL CONCURSO
RESERV HINGST CHAMPION
NAVARRO RAM
724015090238748
981098100667958
RAFAEL AYALA MUÑOZ 1900005837 GESTA PRE 4900059661
CAMPEÓN DE FUNCIONALIDAD
HINGST CHAMPION RIDPROV
FER AVELLADO
190101002432836
724098100785723
YEGUADA FERRERO S.L.
1900014599
JENNIE COLBRIE 49C0000904
SUBCAMPEÓN DE FUNCIONALIDAD
RESERV HINGST CHAMPION RIDPROV
JUBON
190101002407488
985100010085471
CRISTINA BAQUERO RODRIGUEZ
1900007633
RANDAZ 4900062469


ÖVRIGA PRISER


Titel Häst Uppfödare Ägare
BÄSTA VALACK, APTO NELENTO
7240150902SE107
752098100436828
STUTERI ORNAHOLM 49C0000787
STUTERI ORNAHOLM 49C0000787
BÄSTA VALACK, EJ APTO SALMOREJO IV
724015070105187
724098100788239

YEGUADA PEDRO PONS S.L
1900003601

KARIN KRISTIANSSON 49G0019531

BÄSTA SVENSKFÖDDA P.R.E. 2013, 1 - 3 år VIVA VI
7240151002SE157
752098100500213
DOMINIQUE 4900020353 PROSUS PRE 49C0007475
BÄSTA 1- åring CARAMELO CXVI
7240151202SE240
752098100632052
PROSUS PRE 49C0007475 PROSUS PRE 49C0007475
Titel Handler Visade hästar  
BÄSTA HANDLER 2013
AMANDA SINIMETS NAVARRO RAM 724015090238748 GESTA PRE 4900059661
ARMAS VELEÑO 190101002314552 STORA HAJDES P.R.E. 4900052266



GALOPE P

HINGST CHAMPION - GALOPE P

NAVARRO RAM

RESERV HINGST CHAMPION - NAVARRO RAM

FER AVELLADO

CHAMPION RIDPROV - FER AVELLADO

JUBON

RESERV CHAMPION RIDPROV - JUBON

NEFERTITE

STO CHAMPION - NEFERTITE

MARAVILLOSA CEN

RESERV STO CHAMPION - MARAVILLOSA CEN

TESORO XXIII

UNGHINGST CHAMPION - TESORO XXIII

LUGAREÑO AR

RESERV UNGHINGST CHAMPION
- LUGAREÑO AR

JOTA CA

UNGSTO CHAMPION - JOTA CA

VIVA VI

RESERV UNGSTO CHAMPION - VIVA VI

NEFERTITE

CHAMPION BÄSTA GÅNGARTER ÄLDRE - NEFERTITE

JOTA CA

CHAMPION BÄSTA GÅNGARTER UNG - JOTA CA

NELENTO

BÄSTA VALACK, APTO
- NELENTO


SALMOREJO IV

BÄSTA VALACK, EJ APTO
- SALMOREJO IV

VIVA VI

BÄSTA SVENSKFÖDDA P.R.E. 2013, 1 - 3 år - VIVA VI

CARAMELO CXVI

BÄSTA 1-ÅRING - CARAMELO CXVI

AMANDA SINIMETS

BÄSTA HANDLER 2013 - AMANDA SINIMETS



www.swedisheventpre.se
Copyright © 2009 Evenemangskommittén - Pura Raza Española                   .info@swedisheventpre.se