EVENT P.R.E.

CHAMPIONTITLAR 2015
  Tillbaka tävlingsresultat ::
 

CAMPEONATO DE SUECIA DE PURA RAZA ESPAÑOLA 2015

AXEVALLA



17/10 - 18/10 2015

DOMARE
MORFOLOGÍA: RAFAEL J. GARRIDO HERENCIA
FUNCIONALIDAD: MIGUEL MARTINEZ TEBAR

PREMIOS ESPECIALES - CHAMPIONTITLAR
xx
Titel Häst Uppfödare Ägare
CAMPEÓN JOVEN DE MEJORES MOVIMIENTOS
BÄSTA GÅNGARTER UNG

NIETO X
7240151303SE007
985170002206703
STUTERI ORNAHOLM
49C0000787

PEPINO PRE 4900022150
CAMPEÓN ADULTOS DE MEJORES MOVIMIENTOS
BÄSTA GÅNGARTER ÄLDRE
MAGO CG
190101002508378
981098100498832
SALVADOR CORTES
GARCIA
1900000130
GANADERIA NORDENBERG
49C0023836
CAMPEONA JOVEN DEL CONCURSO
UNGSTO CHAMPION
VALENCIA P
7240151202SE238
752098100632495
PEPINO PRE 4900022150
PROSUS PRE 49C0007475
SUBCAMPEONA JOVEN DEL CONCURSO
RESERV UNGSTO CHAMPION
TACTICA
7240151303SE021
977200007700654
STALL HULTET 49C0005128 STALL HULTET 49C0005128
CAMPEÓN JOVEN DEL CONCURSO
UNGHINGST CHAMPION
NIETO X
7240151303SE007
985170002206703
STUTERI ORNAHOLM
49C0000787

PEPINO PRE 4900022150
SUBCAMPEÓN JOVEN DEL CONCURSO
RESERV UNGHINGST CHAMPION
XPRI P
7240151202SE237
752098100632932
PEPINO PRE 4900022150 NICOLE NELIN 49G0018558
CAMPEONA DEL CONCURSO
STO CHAMPION
TESORA DE CODICIOSO
7240151002SE170
977200008023352
STUTERI LA LEYENDA 49C0001972 ALKARP P R E 49C0012198
SUBCAMPEONA DEL CONCURSO
RESERV STO CHAMPION
FUGADA II
7240151102SE201
977200008083008
BRANTSVIKENS P.R.E. 49C0003760 STUTERI DENISE STOLT
49C0021569
CAMPEÓN DEL CONCURSO
HINGST CHAMPION
ARAGORN GE
7240150902SE176
752098100425831
STUTERI GEDEMO 49C0003621 BÅLSTA GÅRD 49C0018602
SUBCAMPEÓN DEL CONCURSO
RESERV HINGST CHAMPION
NAVARRO RAM
724015090238748
981098100667958
RAFAEL AYALA MUÑOZ 1900005837 GESTA PRE 4900059661
CAMPEÓN DE FUNCIONALIDAD
HINGST CHAMPION RIDPROV
ARAGORN GE
7240150902SE176
752098100425831
STUTERI GEDEMO 49C0003621 BÅLSTA GÅRD 49C0018602
SUBCAMPEÓN DE FUNCIONALIDAD
RESERV HINGST CHAMPION RIDPROV
MAGO CG
190101002508378
981098100498832
SALVADOR CORTES
GARCIA
1900000130
GANADERIA NORDENBERG
49C0023836


ÖVRIGA PRISER


Titel Häst Uppfödare Ägare
BÄSTA VALACK FARAON DE LA GRANJA
724015090241088
981098100669174
YEGUADA LA GRANJA 1900050238
ANITHA JULÉN 49G0022538
BÄSTA SVENSKFÖDDA P.R.E. 2015, 1 - 3 år NIETO X
7240151303SE007
985170002206703
STUTERI ORNAHOLM
49C0000787

PEPINO PRE 4900022150
Titel Handler
BÄSTA HANDLER 2015


PHILIP BELHOUSSINE

RESULTAT ANNCE >>

FLER BILDER TAGNA AV AMANDA OLSSON FINNS ATT SE PÅ http://axevalla.classicpd.com/#!album-42-248!


ARAGORN GE

HINGST CHAMPION - ARAGORN GE

NAVARRO RAM

RESERV HINGST CHAMPION - NAVARRO RAM

TESORA DE CODICIOSO

STO CHAMPION - TESORA DE CODICIOSO

FUGADA II

RESERV STO CHAMPION - FUGADA II

NIETO X

UNGHINGST CHAMPION - NIETO X

XPRI P

RESERV UNGHINGST CHAMPION
- XPRI P

VALENCIA P

UNGSTO CHAMPION - VALENCIA P

TACTICA

RESERV UNGSTO CHAMPION -TACTICA



BÄSTA GÅNGARTER ÄLDRE - MAGO CG
NIETO X

BÄSTA GÅNGARTER
UNG - NIETO X
FARAON DE LA GRANJA

BÄSTA VALACK - FARAON DE LA GRANJA


BÄSTA SVENSKFÖDDA P.R.E. 2015, 1 - 3 år - NIETO X
PHILIP BELHOUSSINE PHILIP BELHOUSSINE

BÄSTA HANDLER - PHILIP BELHOUSSINE



www.swedisheventpre.se
Copyright © 2009 Evenemangskommittén - Pura Raza Española                   .info@swedisheventpre.se